פרופיל החברה

טוף מרום גולן נוסדה בשנת 1972, בשנים הראשונות התבססה פעילות החברה על הפקת טוף לשימושים בתחום הבניה (בעיקר עבור ייצור בלוקים), בהמשך הדרך התברר שהטוף מתאים יותר לשימושים חקלאיים והחברה שינתה כיוון.

תחום המצעים המנותקים היה אז בחיתוליו והידע היה מוגבל מאוד. פריצת דרך שהתגלתה הייתה  שילוב של יזמות מקומית ומחקרים מעמיקים, הם שעזרו למקם את הטוף כמצע המנותק המועדף על חקלאי ישראל.

בשנות ה-90' הועתקו אלפי דונמים של פרחים וירקות מגידול באדמה לגידול בתעלות טוף.

בהמשך הדרך החלה החברה לייצר מצעים למשתלות מקצועיות, בין השאר, מגוון גדול של מוצרים המותאמים לגידולים ושימושים שונים ובכך הפכה טוף מרום גולן לחברה המובילה בישראל לייצור ושיווק תערובות ומצעים.

ב-2014 הוקם באלון תבור מפעל תערובות חדש, האתר כולל 12 דונם של מתקנים ושטחי אחסון והושקעו בו כ-6 מילון דולר בטכנולוגיות ואמצעים לייצור תערובות. האתר נחשב גם היום למפעל המתקדם בתחומו בארץ.

צוות האגרונומים של טוף מרום גולן ממשיך לייצר ולהרחיב את מאגר הידע שהצטבר בחברה עם השנים, ידע שמקיף תחומים רבים כגון גידול ירקות, פרחים, פירות וגידולי שדה וחממה. הידע הזה עומד לרשות המגדלים המשתמשים במוצרים השונים בצורה של תמיכה אגרונומית ישירה ופיתוח מוצרים מדויקים Tailormade לכל לקוח.

במהלך 50 שנות עשייה, פיתחה החברה מגוון מוצרים המיועדים במיוחד לגידולים ולתנאי אקלים ספציפיים, כולם מותאמים  לטכניקות חקלאיות מתקדמות.

חומרי הגלם העיקרים של החברה הם: כבול וקוקוס בפרקציות שונות, טוף, פרלייט, ברקס ועוד.

Agriculture

Growers

Hobby & Landscape Architecture

Products

דילוג לתוכן