חזון ויעוד

חזון

אנו חיים בעולם המצוי בקונפליקט עמוק. גידול האוכלוסייה ותופעות הרעב והעוני ממחישות את הצורך הדחוף בהקמה מחודשת של מערכת אקולוגית בריאה.

עולם המשתוקק לעצור את הזיהום, לחסוך במים ולהבטיח בטחון תזונתי הוא שהביא את החזון שלנו להוות חלק משמעותי מהמאמץ העולמי להבטחת צמיחה בת קיימא במחיר סביר, הפיכת החקלאות לעסק מבוקר, נקי ורווחי המתנהל בהרמוניה עם אמא אדמה.

החזון שלנו כולל פיתוח ואספקת מוצרים שיעזרו לחקלאים ברחבי העולם לשפר את תוצרתם ולתת ערך מוסף ליבולים שלהם תוך הפחתה דרסטית בפגיעה בסביבה שלנו.

יעוד

משימתנו היא לייצר ולפתח מצעי גידול מחומרים הניתנים למחזור שאינם פוגעים בסביבה. לצורך כך אנחנו משקיעים במחקר וגילוי מקורות חדשים של שימוש בפסולת אורגנית והפיכתה לחומר גלם איכותי למצעי גידול. לשם כך אנו משקיעים מאמץ במציאה של מקורות חדשים של פסולת אורגנית אשר ניתן להפיק ממנה חומרי גלם אשר מהם ניתן לייצר מצעים לגידול.

אנו משקיעים בפיתוח טכנולוגיות מתקדמות לעיבוד מצעים כאלו שיפחיתו את פליטת ה-C02 וגם יגדילו את היכולות שלנו בשליטה באיכות הייצור. אנו שואפים להתאמה בין המצע שאנו מייצרים לצמח שעליו הוא יגדל. המצעים שלנו מתוכננים עבור אזורי גידול גיאוגרפיים ותנאי מזג אוויר ספציפיים. 

אנו מאמינים כי השימוש במצעי הגידול תורם לסביבה ומעודדים שימוש בהם כיוון: 

1- הפחתת פתוגנים הנישאים בקרקע. 

2- חסכון באנרגיה ובמשאבים תוך שימוש יעיל במים, חומרים מזינים וחומרי הדברה. 

3.מיטוב ומיקסום של ייצור היבול. על ידי תכנון מוצרים ייחודים המותאמים ליבולים וצמחים ספציפים.

4- מצמצם משמעותית זיהום של הסביבה. 

 

Agriculture

Growers

Hobby & Landscape Architecture

Products

דילוג לתוכן